Samtec FJH-15-D-12.00-4
Ffc/Fpc Cable, Same Side, 15Core, 305Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec FJH-15-D-12.00-4 .
Production
数据表和文档
Technical Drawing3 页9 年前
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
-5.29%
描述
FFC Jumper Cable 15Conductors 0.304m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.3m 0.5mm 15 to 15 POS FFC to FFC Bulk