Samtec FJH-15-D-02.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.87%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
FFC Jumper Cable 15Conductors 0.5mm 0.05m Tin Plated Copper 2.5A 60VAC
Cable Assembly 0.05m 0.5mm 15 to 15 POS FFC to FFC Bulk