Samtec FJH-10-D-12.00-4
Ffc/Fpc Cable, Same Side, 10Core, 305Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec FJH-10-D-12.00-4 .
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
3 个月趋势:
-1.60%
描述
FFC Jumper Cable 10Conductors 0.304m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.3m 0.5mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk