Samtec FJH-10-D-03.00-4
FFC / FPC Cable, 10 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 3 ", 76.2 mm"
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
+9.72%
描述
Cable Assembly 0.07m 0.5mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk
CABLE ASSY, FFC-FFC, 10 CORE, 76.2MM;