Samtec FJH-10-D-02.69-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FFC Jumper Cable 10Conductors 0.068m Tin Plated Copper 60VAC
Cable Assembly 0.06m 0.5mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk