Samtec FJH-10-D-02.50-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.15%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
FFC Jumper Cable 10Conductors 0.063m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.06m 0.5mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk