Samtec FJH-10-D-02.00-4
Cable Assy, Ffc/Fpc, 10 Core, 2" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FJH-10-D-02.00-4
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Sager Electronics
Electro Sonic
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.35%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
FFC / FPC Cable, 10 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 2 ", 50 mm"
FFC Jumper Cable 10Conductors 0.5mm 0.05m Tin Plated Copper 2.5A 60VAC
Cable Assembly 0.05m 0.5mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk