Samtec FJ-15-D-02.50-4
INTERCONNECTION DEVICE 15 Copper Tin Bulk FFC FPC Cable
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
FPC Jumper Cable 15 Conductors 0.063m Tin Plated Copper Blue/Black 300VAC
Cable Assembly 0.06m 1mm 15 to 15 POS FFC to FFC Bulk