Samtec FJ-15-D-02.00-4
FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+33.14%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
FFC Jumper Cable 15Conductors 0.05m Tin Plated Copper 300VAC 1.9A
Cable Assembly 0.05m 1mm 15 to 15 POS FFC to FFC Bulk