Samtec FJ-10-R-03.00-4
FFC / FPC Cable, 10 Core, 1 mm, Opposite Sided Contacts, 3 ", 76.2 mm"
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页8 年前
Datasheet1 页7 年前
Datasheet1 页5 年前
Samtec
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+906%
描述
FFC Jumper Cable 10Conductors 0.076m Tin Plated Copper 300VAC 1.9A
Cable Assembly 0.07m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk