Samtec FFSD-25-D-04.70-01-N
".050" Low Profile Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assembly" |Samtec, Inc. FFSD-25-D-04.70-01-N
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
3 个月趋势:
+58.33%
描述
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Ways, 4.7 ", 120 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD"
Cable Assembly 0.11m 30AWG 0.64mm 50 to 50 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
CABLE ASSY, 50P IDC RCPT-RCPT, 120MM;
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm