Samtec FFSD-20-D-08.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
Production
数据表和文档
Samtec
Sager Electronics
TME
3 个月趋势:
-4.44%
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
描述
Cable Assembly 0.2m 30AWG 0.635mm 40 to 40 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 40 Conductor, 8", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:40Positions; Cable Length - Imperial:8"; Cable Length - Metric:203Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-20-D-08.00-01-N