Samtec FFSD-10-S-02.75-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Ways, 2.75 , 69.9 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Newark
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Cable Assembly 0.3m 7 to 7 POS SATA to SATA F-F
SATA 7 Pin Ribbon Twinax Cable Assembly Straight to Straight with Latch
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
描述
CABLE ASSY, 20P RCPT-FREE END, 69.9MM;
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm