Samtec FFSD-10-D-06.00-01-N
Cable Assembly 0.152m 30AWG 20 to 20 POS IDC Connector to IDC Connector F-F Bulk Automotive
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页8 年前
Newark
Master Electronics
Farnell
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+24.27%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1-57013-5
Flat Cable Polyvinyl Chloride 30Conductors 30AWG 150VAC Gray/Red Edge 30.48m T/R
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 16Conductors 30AWG 150V 30.48m Roll
描述
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, 152.4Mm, 20Way; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Ways; Cable Length - Imperial:6"; Cable Length - Metric:152.4Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Product Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-D-06.00-01-N