Samtec FFSD-08-D-36.00-01-N
".050" Low Profile Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assembly" |Samtec, Inc. FFSD-08-D-36.00-01-N
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+45.32%
描述
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Ways, 36 , 914.4 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
Cable Assembly 0.914m 30AWG 1.27mm 16 to 16 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
CABLE ASSY, 16P IDC RCPT-RCPT, 914.4MM;
CABLE ASSEM .05" 16POS F-F 36"
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm