Samtec FFSD-08-D-24.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Ways, 24 , 609.6 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
Production
数据表和文档
Samtec
Sager Electronics
TME
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.46%
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
描述
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, 16P Idc Rcpt-Rcpt, 609.6Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:16Ways; Cable Length - Imperial:24"; Cable Length - Metric:609.6Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-08-D-24.00-01-N