Samtec FFSD-08-D-12.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
Newark
element14 APAC
3 个月趋势:
-6.76%
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
描述
Cable Assembly 3.04m 30AWG 1.27mm 16 to 16 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Ribbon Cable, Idc, 1.27Mm, 12Inch, 16Way; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:16Ways; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:304.8Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-08-D-12.00-01-N