Samtec FFSD-08-D-10.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.254m 30AWG 16 POS IDC Connector to 16 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页8 年前
Datasheet1 页7 年前
Datasheet1 页5 年前
Samtec
TME
Newark
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.55%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
描述
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
CABLE ASSY, 16P IDC RCPT-RCPT, 254MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 16Ways; Cable Length - Imperial: 10"; Cable Length - Metric: 254mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.635m
Cable Assembly, Idc, 16 Conductor, 10", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:16Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-08-D-10.00-01-N