Samtec FFSD-06-D-20.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.508m 30AWG 12 POS IDC Connector to 12 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Production
数据表和文档
Newark
Sager Electronics
Farnell
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.77%
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
描述
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 12 Conductor, 20", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:12Positions; Cable Length - Imperial:20"; Cable Length - Metric:508Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-06-D-20.00-01-N