Samtec FFSD-06-D-10.00-01-N
Cable Assy, 12P Idc Rcpt-Rcpt, 254Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-06-D-10.00-01-N .
Production
数据表和文档
Farnell
Sager Electronics
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.55%
相关零件
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
描述
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.25m 30AWG 0.635mm 12 to 12 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly, 12 Conductor(s), 30AWG, Flat Cable
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm