Samtec FFSD-05-D-72.00-01-N
数据表和文档
Samtec
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+97.90%
相关零件
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
描述
Ribbon Cable, 10 Positions, 6 ft, 1.8 m, 1.27 mm, FFSD Series
Cable Assembly Flat Ribbon 1.828m 30AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 72"
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm
Cable Assy, 10P Idc Rcpt-Rcpt, 1.83M; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Ways; Cable Length - Imperial:72"; Cable Length - Metric:1.83M; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Product Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-D-72.00-01-N