Samtec FFSD-05-D-06.50-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 6.5 ", 165 mm, 1.27 mm"
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Newark
Electro Sonic
TME
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.48%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
描述
Grey Connector IDC Gold Copper Rectangular Cable Assembly 165mm 30AWG 500mA 105C
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 10 Conductor, 6.5", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:6.5"; Cable Length - Metric:165Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-D-06.50-01-N