Samtec FFSD-04-D-10.00-01
".050" Low Profile Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assembly" |Samtec, Inc. FFSD-04-D-10.00-01
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
描述
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 8 Ways, 10 ", 254 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD"
Cable Assembly 0.254m 30AWG 1.27mm 8 to 8 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
CABLE ASSY, 8P IDC RCPT-RCPT, 254MM;
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm