Samtec FFSD-04-D-02.36-01
".050" Low Profile Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assembly" |Samtec, Inc. FFSD-04-D-02.36-01
Production
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
描述
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 8 Ways, 2.36 ", 59.9 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.059m 30AWG 8 POS IDC Connector to 8 POS IDC Connector SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, 8P IDC RCPT-RCPT, 59.9MM;
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm