Samtec FFMD-20-T-08.00-01-N
Cable Assy, Idc Plug-Rcpt, 40P, 203.2Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFMD-20-T-08.00-01-N
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-57.14%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
描述
".050"" Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assemblies
Cable Assembly Flat Ribbon 0.2m 30AWG 40 POS IDC Connector to 40 POS IDC Connector M-F IDT-IDT Bulk
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch