Samtec FFMD-10-T-06.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.15m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector M-F IDT-IDT
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.87%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
描述
".050"" Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assemblies
".050" Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assemblies Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFMD-10-T-06.00-01-N
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch
CABLE ASSY, IDC PLUG-RCPT, 20P, 152.4MM;