Samtec FCF8-20-01-L-10.00-S
"0.80 mm High-Speed Cost-Effective Micro Coax Cable Assembly"
Production
数据表和文档
Samtec
Technical Drawing2 页7 年前
Datasheet1 页7 年前
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing2 页10 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Cable Assembly Micro Discrete Coax 2.54m 20 POS High Speed Connector to 20 POS High Speed Connector HDR-HDR
RF COAX, MICRO 20POS PLUG, 254MM;
0.80mm High-Sp Cost E Micro CoaxCbl Asy