Samtec FCF8-20-01-L-06.00-S
RF / Coaxial Cable Assembly, Micro High Speed Plug to Micro High Speed Plug, 50 ohm, 6 ""
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing2 页10 年前
Master Electronics
Newark
JRH Electronics
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.00%
描述
"0.80 mm High-Speed Cost-Effective Micro Coax Cable Assembly"
RF COAX, MICRO 20POS PLUG, 152.4MM;
0.80mm High-Sp Cost E Micro CoaxCbl Asy