Samtec DWM-21-55-S-S-270
Board to Board & Mezzanine Connectors .050 x .100 Flex Stack, Flexible Micro Board Stacker
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing1 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 1.27mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 21 Contacts, Through Hole, TMS Series
TE Connectivity5-104071-4
TE Connectivity 5-104071-4 Connector Header Male 20POS Vertical Single Row
TE Connectivity5-104071-3
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 15 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole Box/Tube
描述
Conn Board Stacker HDR 21 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole Tube
Gold Direct Insert 21P 1.27mm Black Single Row Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS