Samtec DWM-14-51-G-S-290
Board to Board & Mezzanine Connectors .050 x .100 Flex Stack, Flexible Micro Board Stacker
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing1 页9 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Conn, Header, 14Pos, 1Row, 1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Molex 90325-3014
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 14 Contacts, Through Hole, TMS Series
14pin 1.27mm 1 Header,Push-Pull 1.2A 610nm 22.02mm*5.98mm
描述
Stacking Board Connector, DWM Series, 14 Contacts, Header, 1.27 mm, Through Hole, 1 Rows