Samtec BTH-050-01-L-D-A-K
0.5mm 2 100P Standing paste SMD, P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Sager Electronics
Newark
Master Electronics
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Low Profile Blade & Beam Terminal Strip