Samtec ARC6-16-12.0-LU-LU-3-1
Cable Assembly Twinax 0.304m 34AWG Board to Board to Board to Board 50 to 50 POS M-M Eye Speed
数据表和文档
Samtec
Technical Drawing3 页5 年前
Datasheet1 页6 年前
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.84%
描述
"AcceleRate® Slim Cable Assembly
CABLE M-M 304.8MM-M 16PAIR 12"
FleXYZ™ Flexible-Height Socket Strip, 2.
CBL ASSY, WTB PLUG-PLUG, 16POS, 609.6MM;
Cbl Assy, Wtb Plug-Plug, 16P, 24"; Connector To Connector:Wire To Board Plug To Wire To Board Plug; No. Of Positions:16Positions; Connector Pitch:0.635Mm; No. Of Rows:2 Row; Cable Length - Metric:609.6Mm; Cable Length - Imperial:24" Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ARC6-16-12.0-LU-LU-3-1