Samtec ARC6-08-24.0-LU-LD-2-1
Cbl Assy, Wtb Plug-Plug, 8Pos, 609.6Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. ARC6-08-24.0-LU-LD-2-1
数据表和文档
Samtec
Technical Drawing3 页5 年前
Datasheet1 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.36%
描述
Slim, Direct Attach Cable Assemblies
"AcceleRate® Slim Cable Assembly
FleXYZ™ Flexible-Height Socket Strip, 2.
CBL ASSY, WTB PLUG-PLUG, 8POS, 609.6MM;
CBL ASS ACCELERATE M-M 8PAIR 24"