Samsung Electro-Mechanics CL31C121JBCNNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 120pF, Surface Mount, 1206...
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页10 年前
Future Electronics
TME
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL21C121JDCNNNC
CL21 Series 0805 200 V 120 pF ±5% Tolerance NP0 Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 120pF 100V C0G 5% SMD 1206 125°C Plastic T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF, Surface Mount, 1206
Yageo GroupC0805C121J5GACTU
0805 C 120PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +125DEGC, C0G DIELEC, +/-5%
Yageo GroupC0603C121J5GACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00012uF, Surface Mount, 0603
0603 120 pF 50 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 120pF, Surface Mount, 1206 inch
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 120pF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
CL31 Series 120 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 120pF 50VDC C0G 5% SMD 1206 Paper T/R
Ceramic cap 1206 C0G 50V 120pF (Reel)
RS APAC
Chip Capacitor, 1206(3216), COG, 120pF, +/-5%, 50V, Standard
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 1206