Samsung Electro-Mechanics CL31B335KOHNNNF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 3.3uF, Surface Mount, 1206 inch
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页10 年前
Samsung SCT
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TAIYO YUDENEMK316B7335KL-T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 3.3uF, Surface Mount, 1206
10V 3.3uF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
C Series 0805 3.3 uF 10 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
10V 3.3uF X7R 卤20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 3.3uF 16V X7R 10% SMD 1206 125°C Embossed T/R
General, Standard, Normal, 125℃, 1206, RoHS