Samsung Electro-Mechanics CL21C750JBANNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 75pF, Surface Mount, 0805 inch
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页10 年前
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL21C820JBANNNL
Cap Ceramic 82pF 50V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
Yageo GroupC0805C680J5GACTU
SMD Comm C0G 0805 (2012Metric) Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 ±5% 68pF
Samsung Electro-MechanicsCL21C820JBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 82 pF, 50 V, ± 5%, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric]
50V 68pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 82pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21C680JBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 68 pF, 50 V, ± 5%, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric]
描述
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 75pF 50V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 75pF ±5% C0G NP0