Samsung Electro-Mechanics CL21B333KBC5PNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 33nF, Surface Mount, 0805 inch
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C333K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 50volts 33000pF X7R 10%
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.033uF, Surface Mount, 0805
Samsung Electro-MechanicsCL05B333KO5NNNC
16V 33nF X7R 卤10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENEMK105B7333KV-F
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.033uF, Surface Mount, 0402
0402 33 nF 16 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0402 33 nF 10 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 0.033uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 OMD-CAP 125C Automotive T/R
50V 33nF 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS