Samsung Electro-Mechanics CL10C7R5CB8NNNC
Cap Ceramic 7.5pF 50V C0G 0.25pF SMD 0603 125°C Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页10 年前
Future Electronics
Introduction Date2005-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
0603 7.5 pF 50 V ±0.5 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL10C7R5DB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 7.5 pF, 50 V, ± 0.5pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Multilayer Ceramic Capacitor, Grm Series, 6.8 Pf, - 0.5Pf, C0G / Np0, 50 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes
0603 8.2 pF 50V ±0.5 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 6.8pF 0.5pF C0G 50V 0603 Paper T/R
0603 8.2 pF 50 V ±0.5 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
描述
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 7.5pF ±0.25pF C0G NP0
CL10 Series 7.5 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 3.33% +Tol, 3.33% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000075uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 7.5PF 50V C0G/NP0 0603