Samsung Electro-Mechanics CL10C1R8BB8NNND
Cap Ceramic 1.8pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页11 年前
Samsung SCT
Introduction Date2005-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL10C1R8CB8NNND
Cap Ceramic 1.8pF 50V C0G 0.25pF SMD 0603 125°C Paper T/R
CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 0603 / Cap Ceramic 1.8pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 1.8pF 0.25pF C0G 50V 0603 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL10C1R8CB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 1.8 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Cap Ceramic 1.9pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125C T/R
Samsung Electro-MechanicsCL21C1R8CBANNND
Cap Ceramic 1.8pF 50V C0G 0.25pF SMD 0805 125°C Paper T/R
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5.56% +Tol, 5.56% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000018uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 1.8PF 50V NP0 0603
General, Standard, Normal, 125℃, 0603, RoHS
Samsung SCT
0603 C0G 1.8PF ±0.1PF 50V 13'