Samsung Electro-Mechanics CL10C0R8BB8NNNC
0603 0.8 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页11 年前
Future Electronics
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL10CR82BB8NNNC
Cap Ceramic 0.82pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Cardboard T/R
Samsung Electro-MechanicsCL10CR75CB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.75 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 31.25% +Tol, 31.25% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000008uF, Surface Mount, 0603
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.82pF 0.25pF C0G 50V 0603 Paper T/R
0201 50 V 0.8 pF ±0.05 pF Tolerance C0G Monolithic Ceramic Chip Capacitor
50V 0.8pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
50V 0.8pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.8pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 0.8pF ±0.1pF C0G NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 12.5% +Tol, 12.5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000008uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 0.8PF 50V C0G/NP0 0603