Samsung Electro-Mechanics CL10C0R3BB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.3 pF, 50 V, ± 0.1pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页11 年前
Future Electronics
Arrow Electronics
Introduction Date2010-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
50V 0.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 0.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
50V 0.3pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.3pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R
CL10 Series 0.3 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 0.3pF ±0.1pF C0G NP0
Chip Capacitor (MLCC) 0603 0.3pF ±0.1pF 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 33.33% +Tol, 33.33% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000003uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 0.3PF 50V C0G/NP0 0603