Samsung Electro-Mechanics CL03B682KQ3NNNC
Cap Ceramic 0.0068uF 6.3V X7R 10% SMD 0201 125°C Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页10 年前
Arrow Electronics
相关零件
CAP CER 6800PF 6.3V X7R 0201 / Cap Ceramic 0.0068uF 6.3V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R
0201 6.8 nF 10 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
6.3V 6.8nF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.0068uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R
16V 6.8nF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
10V 6.8nF X7R ±10% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
6.3V 6.8nF X7R 卤10% Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0068uF, Surface Mount, 0201
CAP CER 6800PF 6.3V X7R 0201