Samsung Electro-Mechanics CL02C101JQ2ANNC
Cap Ceramic 100pF 6.3V C0G 5% SMD 01005 125°C Cardboard T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页12 年前
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-10-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-11-15
LTD Date2015-11-15
相关零件
16V 100pF C0G 卤5% 01005 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
100V 100pF C0G ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C101J5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC – SMD/SMT; KEMET; C0603C101J5GACTU; 100 pF; 0603; 50 V; 50 V
Yageo GroupC0805C101J5GACTU
SMD Comm C0G 0805 (2012Metric) Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 ±5% 100pF
50V 100pF C0G ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX06035A101JAT2A
0603 100 pF 50 V ±5% Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 01005
CAP CER 100PF 6.3V C0G/NP0 01005