Samsung Electro-Mechanics RCS2012F5110CS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 511ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页6 年前
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
511Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/8W(0.125W), 0805/2012 (inch/mm), RoHS
Samsung SCT
RESISTOR, 0805, 511OHM, 0.125W, 1/8W, 100PPM, 1%, ANTI-SUL
RES 511 OHM 1% 1/8W 0805