Samsung Electro-Mechanics RC1608F2322CS
100mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 23.2k惟 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date1996-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0603FR-0723K2L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 23.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ3EKF2322V
Res Thick Film 0603 23.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0603F22K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.1W, 22000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603FR-0722KL
Res Thick Film 0603 22K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0603FR-0721K5L
Res Thick Film 0603 21.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAF0603FR-0722KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 22kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 22K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Res Thick Film 0603 23.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
RC Series 0603 23.2 kO ±1% 0.1 W ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
RC 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 23.2kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 23200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
23200Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS