Samsung Electro-Mechanics RC1608F1402CS
100mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 14k惟 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.57%
Introduction Date1996-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0603FR-0714KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 14kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-0714KL
Res Thick Film 0603 14K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 14K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603FR-0715KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 15kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 15K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 14700ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
Res Thick Film 0603 14K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 14000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RC 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 14kOhms 0.1W 1/10W
14000Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS