Samsung Electro-Mechanics RC1608F120CS
Res Thick Film 0603 12 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0603FR-0712RL
Res Thick Film 0603 12 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0603FR-0712RL
Res Thick Film 0603 12 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 12 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603FR-1012RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 12ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ3EKF12R0V
Res Thick Film 0603 12 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
100mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 12惟 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RC FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 12Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 12ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RC Series 1608 12 O ±1% 0.1 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
12Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS