Samsung Electro-Mechanics RC1608F1182CS
Res Thick Film 0603 11.8K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页6 年前
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicERJ3EKF1182V
Res Thick Film 0603 11.8K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603FR-0711K8L
Res Thick Film 0603 11.8K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJ3EKF1272V
Res Thick Film 0603 12.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 11.5K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0603FR-0710K7L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 10.7kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAF0603FR-0712KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 12kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0603F12K
12 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
Res Thick Film 0603 11K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
100mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 11.8k惟 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 11800ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
11800Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS