Same Sky CFM-4020V-145-123-20
DC Fan Axial omniCOOL Bearing 12V 4.5V to 13.8V 5.5CFM 12.3dB 40 X 40 X 20mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Same Sky
Datasheet11 页1 年前
Datasheet11 页1 年前
IHS
Electro Sonic
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.15%
供应链
Introduction Date2017-12-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
12 V, 38 mA, 40 x 40 x 20 mm, Dc Fan, Tachometer Signal
DC Fan, Axial Construction, 0.038A, 12V, 0.46W
40 mm x 40 mm Dc Axial Fan, omniCOOL™ Bearing