Ruilon SMCJ6.5CA
134A 11.2V 7.22V 6.5V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMCJ6.5CA8621Tape & Reel
1h
描述